"Uczenie się innego języka jest nie tylko
uczeniem się innych słów określających
te same rzeczy, ale także uczeniem się
innego sposobu myślenia o tych rzeczach,
poznawaniem innego spojrzenia na świat"

- Flora LewisUcząc się dodatkowego języka,
zdobywasz wiele cennych umiejętności,
które na pewno przydadzą Ci się w życiu.

Jest dużo więcej korzyści
z nauki języka obcego, niż
te oczywiste. Nauka nowego języka
sprawia, że się rozwijasz jako osoba
i masz nowe spojrzenie na życie.

Nasza Szkoła Językowa
pomoże Ci w sposób szybki
i efektywny nauczyć się
języka obcego.
Serdecznie zapraszamy
do zapoznania się z naszą ofertą.


"Znajomość języków obcych
jest bramą do wiedzy i poznania świata".

- Roger BaconUcz się języka Polskiego
szybko i przyjemnie!
Nasza szkoła językowa
to najlepszy wybór.

Chcesz nauczyć się matematyki,
fizyki lub chemii? Szukasz ciekawej
i nie banalnej oferty? Świetnie trafiłeś!
Nasza szkoła pomoże Ci w nauce
przedmiotów ścisłych, dzięki czemu
nie będziesz mieć już z nimi problemu !

Hello everybody!
Wiemy, że nauka języków obcych nie
należy do najłatwiejszych. Dlatego
zapraszamy Cię do naszej szkoły językowej
na dodatkowe zajęcia.
We inwite You !

O szkole

Szkoła Języków Obcych Epi-Centrum istnieje w Raszynie od 2002r. – powstała na bazie założonej w 1996r. Warszawskiej Szkoły Języków Obcych. Do dnia dzisiejszego Epi-Centrum zdołała wypracować sobie doskonałą opinię na szkolnym rynku, dzięki wysokiemu poziomowi oferowanych kursów odzwierciedlającemu się w praktyce dnia codziennego.

Nasi lektorzy to wysoko wykwalifikowani nauczyciele, znający nie tylko języki obce, ale również najskuteczniejsze metody nauczania, to absolwenci odpowiednich filologii. Wszyscy lektorzy mają wieloletnie doświadczenie w zawodzie nauczyciela, są otwarci, potrafią dzielić się swoją wiedzą, dostosować się do potrzeb i życzeń swoich słuchaczy, a także stworzyć na zajęciach atmosferę przyjaźni i wyjątkowości każdego słuchacza. Nasi lektorzy są zawsze starannie przygotowani do zajęć. Uczestniczą w wyjazdach zagranicznych warsztatach i szkoleniach metodycznych, systematycznie podnosząc swoje kwalifikacje, potwierdzające się również w pracy tłumaczy.

Nasze kursy prowadzimy w oparciu o dominujące w nowoczesnej dydaktyce języków obcych podejście komunikacyjne z uwzględnieniem i rozwojem wszystkich sprawności językowych. Metody, strategie i techniki nauczania realizowane zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami społecznymi umożliwiają położenie nacisku na rozwój kompetencji komunikacyjnych. Taka formuła zajęć pozwala na kształtowanie sprawności interaktywnych - skutecznego porozumiewania się oraz przekazywania i uzyskiwania informacji. Szczegółowe metody dopasowujemy do potrzeb grupy lub osoby indywidualnej.

Korzystamy z materiałów dydaktycznych dopasowanych do poziomu językowego i wieku słuchaczy. Są to wyłącznie najnowsze, renomowane wydawnictwa, w pełni uwzględniające nowoczesne metody nauczania. Oprócz podręczników „bazowych” wykorzystujemy kasety audio i video oraz materiały dodatkowe, ksera i książki z ćwiczeniami gramatycznymi i grami urozmaicającymi przebieg lekcji. Dla naszych Słuchaczy pozyskujemy materiały autentyczne w instytutach językowych.

Lokal szkoły przygotowany jest według wszystkich standardów europejskich z wielką troską o komfort nauki, bezpieczeństwo oraz estetykę wnętrz.

Przyjazna atmosfera panująca w Szkole Języków Obcych Epi-Centrum oraz bezpośredni kontakt lektor – słuchacz sprzyja efektywnej nauce języków i ich doskonaleniu, bez odczuwania wewnętrznego przymusu i stresu.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.