"Uczenie się innego języka jest nie tylko
uczeniem się innych słów określających
te same rzeczy, ale także uczeniem się
innego sposobu myślenia o tych rzeczach,
poznawaniem innego spojrzenia na świat"

- Flora LewisUcząc się dodatkowego języka,
zdobywasz wiele cennych umiejętności,
które na pewno przydadzą Ci się w życiu.

Jest dużo więcej korzyści
z nauki języka obcego, niż
te oczywiste. Nauka nowego języka
sprawia, że się rozwijasz jako osoba
i masz nowe spojrzenie na życie.

Nasza Szkoła Językowa
pomoże Ci w sposób szybki
i efektywny nauczyć się
języka obcego.
Serdecznie zapraszamy
do zapoznania się z naszą ofertą.


"Znajomość języków obcych
jest bramą do wiedzy i poznania świata".

- Roger BaconUcz się języka Polskiego
szybko i przyjemnie!
Nasza szkoła językowa
to najlepszy wybór.

Chcesz nauczyć się matematyki,
fizyki lub chemii? Szukasz ciekawej
i nie banalnej oferty? Świetnie trafiłeś!
Nasza szkoła pomoże Ci w nauce
przedmiotów ścisłych, dzięki czemu
nie będziesz mieć już z nimi problemu !

Hello everybody!
Wiemy, że nauka języków obcych nie
należy do najłatwiejszych. Dlatego
zapraszamy Cię do naszej szkoły językowej
na dodatkowe zajęcia.
We inwite You !

Egzaminy British Council

EGZAMINY W BRITISH COUNCIL
DLACZEGO WARTO JE ZDAWAĆ ?

Rokrocznie ponad dwa miliony osób w 90 krajach na całym świecie przystępuje do egzaminów certyfikujących z języka angielskiego w centrach egzaminacyjnych British Council.

Wszystkie egzaminy Cambridge English są tworzone w oparciu o Europejski System Opisu Kształcenia Językowego (CEFR) – międzynarodową skalę opisującą umiejętności językowe.

Szkoła Języków Obcych Epi-Centrum jest oficjalnym partnerem British Council przygotowującym do wszystkich egzaminów certyfikujących dla dzieci, młodzieży i dorosłych, na różnym poziomie zaawansowania językowego, z ukierunkowaniem na różne potrzeby. Są one prestiżowym potwierdzeniem umiejętności posługiwania się językiem angielskim. Egzamin zewnętrzny przeprowadzany przez niezależną komisję z British Council, to także ewidentne potwierdzenie dla Państwa, że szkoła językowa, która czuwa nad rozwojem językowym swoich Słuchaczy, jest profesjonalna, godna zaufania, jest tym właściwym i wiarygodnym wyborem ścieżki edukacyjnej.

Na zakończenie roku dydaktycznego uzyskujecie Państwo świadectwo ukończenia danego stopnia kursu, Szkoły Języków Obcych Epi-Centrum a także po złożeniu egzaminu Cambridge English certyfikatu o randze międzynarodowej, jest on wydawany na okres bezterminowy. Certyfikaty Cambridge English są ogromnym atutem dla osób pragnących studiować lub pracować w kraju i za granicą. Dla 20 000 pracodawców, uczelni wyższych i instytucji rządowych z całego świata stanowią potwierdzenie umiejętności językowych kandydata.

Szkoła Języków Obcych Epi-Centrum przygotowuje również dzieci i młodzież szkolną do egzaminów certyfikujących Cambridge English, dopasowanych specjalnie do ich potrzeb i zainteresowań. We wczesnym stadium nauki języka angielskiego, ta forma sprawdzania umiejętności stanowi doskonałą podstawę i motywację do dalszej nauki. W kolejnych etapach nauki, na poziomie średniozaawansowanym i zaawansowanym, doskonalone są umiejętności potrzebne do odniesienia sukcesu w dorosłym życiu, opartym na wzajemnej rywalizacji i wciąż rosnącej konkurencji. Kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge English doskonale motywują do nauki, niezależnie od tego, ile masz lat, jak dobrze znasz już angielski i z jakich powodów chcesz uczyć się języka. Egzaminy pomagają zarówno w jasnym określeniu celów językowych, jak i w stworzeniu planu ich osiągnięcia.

Dziś dobra znajomość języka angielskiego, znacząco poszerza horyzonty każdego człowieka, dając mu możliwość życia, nauki i pracy w dowolnym miejscu na Ziemi.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.